Aneta Kalina - Google
Moja mama leczyła się w tym szpitalu i była bardzo zadowolona z pobytów. Lekarze i pielęgniarki wspaniali. Doktor Walczak niezastąpiona, super podejście do pacjenta.

Moja mama leczyła się w tym szpitalu i była bardzo zadowolona z pobytów. Lekarze i pielęgniarki wspaniali. Doktor Walczak niezastąpiona, super podejście do pacjenta.